Znalezione obrazy dla zapytania podium sportowe

litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0828litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0843litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0861litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0834litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0821

ROK SZKOLNY 2019 / 2020

PŁYWANIE LUBLIN

4 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Moniki Lenz, mieli zaszczyt reprezentować szkołę i miasto na zawodach pływackich na szczeblu wojewódzkim, które odbyły się w Lublinie, na robiącym wyjątkowe wrażenie Basenie Olimpijskim Aqua Lublin. Było to możliwe dzięki bardzo wysokim wynikom na niższych szczeblach rywalizacji w mieście i rejonie.
I miejsce w mieście i II w rejonie zajęła sztafeta chłopców Igrzyska Młodzieży w składzie:
1. Kacper Bilski
2. Dominik Ołtuszyk
3. Hubert Romaniuk
4. Hubert Wojciechowski
5. Piotrek Semeniuk
6. Kuba Burda

W Lublinie dwóch zawodników Kuba Walczuk i Łukasz Czarnecki zastąpili godnie Dominika i Piotrka.
      Nasi Uczniowie osiągnęli także sukcesy w rywalizacji indywidualnej:
Kacper Bilski styl dowolny – I miejsce miasto, II miejsce rejon, VI miejsce województwo
Dominik Ołtuszyk – I miejsce miasto, I miejsce rejon
Gabriela Utka- I miejsce miasto, II rejon
Karolina Korolczuk – I miejsce miasto, I miejsce rejon, VIII miejsce województwo

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.