KLUB MŁODEGO WOLONTARIUSZA  2019 - 2020

serca
 Finał akcji "Szlachetna Paczka" za nami.
Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka

Po raz kolejny udało się wywołać ogromną radość na twarzach wybranej rodziny.
To wszystko dzięki Wam Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy.
DZIĘKUJEMY!!!

„Szlachetna Paczka”

Po raz kolejny nasza szkoła przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.
Wybrana przez nas rodzina, której możemy pomóc i  przy okazji sprawić wiele radości, to mama oraz dwoje dzieci (syn Seweryn i córka Kamila).

Kod Rodziny: LBE - 917-23747

Potrzeby rodziny

Żywność trwała: herbata, ryż, makaron, cukier, warzywa w puszkach, konserwy mięsne, kawa, mąka, kasza, olej, konserwy rybne, płatki, brzoskwinie w puszce i ananasy, mak, bakalie.

Środki czystości: proszek do prania, płyny czyszczące, mydło/żel myjący, szczoteczka do zębów, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów.

Produkty przynosimy do 2 grudnia 2019r. (poniedziałek), do pudełek znajdujących się w pokoju nauczycielskim  i w  holu głównym  Szkoły Podstawowej nr 2.

Zadziałajmy  i sprawmy radość rodzinie !!!