DORADZTWO ZAWODOWE

PRZEDSIĘBIORCZA WIOSNA

KASA ZAPOMOGOWA

1 LISTOPADA

Wzorem lat ubiegłych, w listopadzie wolontariusze z klasy 5e odwiedzili cmentarz przy ulicy Pokoju w Białej Podlaskiej. Poznali historię tego zabytku, uprzątnęli opadłe liście, a także uczcili pamięć poległych żołnierzy, zapalając przyniesione znicze.

linialinia
 "Kiermasz słodkości"
 "Kiermasz słodkości" zorganizowany 25 października 2019r. cieszył się wielkim powodzeniem. Wielu z nas posiadając "dobre serce" okazało wsparcie potrzebującym, przyczyniając się do sukcesu akcji.
 Dochód ze sprzedaży wypieków wykonanych przez wolontariuszy z klas: 5e, 5c i 7a oraz ich rodziców zostanie przekazany na potrzeby Melisy-dziewczynki z Boliwii. Pozostała część dochodu będzie przeznaczona na "Szlachetną Paczkę".
Dziękujemy rodzicom za pomoc oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu.