UBEZPIECZENIE

KASA ZAPOMOGOWA

ROK SZKOLNY 2018 - 2019

Pożegnanie zimy

21 marca kończy się astronomiczna zima. Świetliczanki z naszej szkoły postanowiły wspólnie pożegnać zimę. Od kilku dni przygotowywały kukłę Marzanny. Przystroiły ją kolorowymi bibułami i szmatkami. Potem na pobliskich działkach ze śpiewem pożegnaliśmy złą zimę paląc kukłę. W drodze powrotnej szukaliśmy pierwszych oznak wiosny.
Pożegnanie zimy przygotowała pani Teresa Ochijewicz.

Znalezione obrazy dla zapytania ratownictwo medyczne

RATOWNICTWO

poniedziałek 11 marca w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Dwugodzinne spotkanie obejmowało część teoretyczną i praktyczną. W spotkaniu wzięły udział klasy piąte. zajęcia perfekcyjnie przeprowadzili studenci ratownictwa PSW w Białej Podlaskiej.

Organizacją zajęła się pani Anna Osman Furmaniak.

ANDRZEJKI

27 listopada w świetlicy szkolnej kultywowaliśmy tradycję wróżb andrzejkowych.
Odbyły się konkursy plastyczne, taneczne i wokalne.
Imprezę przygotowały uczennice klasy V d Ola Marusak, Wiktoria Pawłowicz i Kinga Jarząbkowska.

SPOTKANIE POLICJANTA Z UCZNIAMI KLAS PIERWSZYCH

18 września w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie policjanta z uczniami klas pierwszych.
Dzieci dowiedziały się jak prawidłowo i bezpiecznie pokonać drogę do i ze szkoły.
Rozmawiały jak zachować się będąc świadkiem niebezpiecznego zdarzenia w domu czy na ulicy.
Dowiedziały się, co robić gdy w domu nie ma dorosłych a ktoś zapuka do drzwi.