foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

e-Dziennik

UBEZPIECZENIE

Poradniki i informacje dla Rodziców

Konkursy

DORADZTWO ZAWODOWE

Sport

NAUCZANIE ZDALNE

JUBILEUSZ 100 - lecia szkoły

Egzamin ósmoklasisty

Polonista Roku

ŚWIETLICA SZKOLNA

Szkolne Koło CARITAS

Klub Młodego Wolontariusza

GAZETKA SZKOLNA

KASA ZAPOMOGOWA

Rekrutacja

       

   ROK SZKOLNY 2020 / 2021   

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZOWANE PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Język rosyjski
 I etap

Mikołaj Wołosiuk 7a

 

Język polski
 I etap

1. Zofia Sudewicz 8c
2. Natalia Maksimiuk 8b
3. Piotr Jędrzejczyk 7c

 

Historia
 
I etap

1. Dawid Konstrat 7d
2. Piotr Jędrzejczyk 7c
3. Iga Nejman 7f

 

Matematyka
 I etap

1. Zofia Sudewicz 8c
2. Jan Pyrek 8b
3. Radosław Lewkowicz 7e
4. Julia Miłosz 7e
5. Piotr Konasiuk 8b
6. Hubert Romaniuk 8c
7. Konrad Mikołajuk 6a
8. Maria Guziuk 8b
9. Karolina Kołodziejska 7f
10. Piotr Jędrzejczyk 7c

 

Język angielski
 I etap

1. Filip Domański 7c
2. Filip Wojciech Mikłasewicz 8a
3.Kamil Tymiński 8a
4. Alicja Anna Komorowska 8b
5. Alicja Maria Banaszek 7e
6.Zofia Sudewicz 8c
7. Emilia Anna Zajączkowska-Stadnicka 8c
8.Kamil Jasieńczuk 8c
9. Julia Niźnikowska 8c
 

 LISTA 

 

Chemia
 I etap

1. Sudewicz Zofia kl. 8 c  
2. Borowik Maja kl. 8 b   

GRATULUJEMY !

 

     LIGI PRZEDMIOTOWE    

  BIALSKA LIGA POLONISTYCZNA  Plik:Animated-Flag-Poland.gif – Wikipedia, wolna encyklopedia

Po 3 etapie zakończyła się Bialska Liga Polonistyczna dla klas IV - VI. 
W gronie finalistów znalazły się uczennice klasy IV a.
I miejsce - Wiktoria Kusz
II miejsce - Adela Siłuszyk


Uczennice przygotowała pani Joanna Połujańska.

 Znalezione obrazy dla zapytania matematyka gify ruchome  BIALSKA LIGA MATEMATYCZNA  

                           2019 / 2020                              

WYNIKI KOŃCOWE

                      KLASA 4

  1. Dragan Michał
  2. Klimek Aleksander
  3. Stefaniuk Szymon

                     KLASA 5

  1. Doluk Michał, Pawluczuk Michał
  2. Bednarek Michał
  3. Mikołajuk Konrad

                   KLASA 6

  1. Paczóski Paweł
  2. Kant Szymon
  3. Chilewicz Miłosz

BLM VIII edycja - podsumowanie 

 

  KLASY IV  

  KLASY V  

  KLASY VI  

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA IV - 2020

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA V - 2020

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA VI - 2020

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE RODZICA

Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglii gif animowany BIALSKA LIGA JĘZYKA ANGIELSKIEGO  

                                   2019 / 2020                                 

WYNIKI KOŃCOWE

 

KLASA 4

  1. Dragan Michał
  2. Zieniewicz Franciszek

KLASA 5

  1. Kulesza Eryk
  2. Smyk Stefan
  3. Romaniuk Maciej

KLASA 6

  1. Tokarski Jędrzej
  2. Olczuk Paweł
  3. Marks Maja, Ulita Weronika, Jędrzejczyk Piotr

GRATULUJEMY!

   WYNIKI SZCZEGÓŁOWE   

 

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE RODZICA

 

Podkategorie

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.