foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

       

   ROK SZKOLNY 2019 / 2020   

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny  
VII Dyktando Niepodległościowe
"Po polsku o historii"
 

  Laureaci w kategorii klas IV-VI  

Danuta Durlej, klasa V c
Kacper Jasiński, klasa Vb 

 Laureaci w kategorii klas VII-VIII 

Emilia Zajączkowska- Stadnicka, klasa VII c
Zofia Sudewicz, klasa VII c

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI
UTWORÓW ADAMA MICKIEWICZA

     LAUREAT     

Natalia Maksimiuk, klasa VIIb

  WYRÓŻNIENIE 

Wiktoria Zielińska, klasa VIIc

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZOWANE PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Matematyka

LAUREAT

Ryszard Oczkowski, klasa VIIIc

Język polski

FINALISTA

Zofia Sudewicz, klasa VIIc

23 Jesienny Konkurs Recytatorski

  Wyróznienia  

Paulina Borowska, klasa III a
Stanisław Sobczuk, klasa IV a 
Natalia Maksimiuk, klasa VII b

Bialska Liga Historyczna

   III miejsce   

Piotr Jędrzejczyk, klasa VI c

     LIGI PRZEDMIOTOWE    

  BIALSKA LIGA POLONISTYCZNA  Plik:Animated-Flag-Poland.gif – Wikipedia, wolna encyklopedia

Po 3 etapie zakończyła się Bialska Liga Polonistyczna dla klas IV - VI. 
W gronie finalistów znalazły się uczennice klasy IV a.
I miejsce - Wiktoria Kusz
II miejsce - Adela Siłuszyk


Uczennice przygotowała pani Joanna Połujańska.

 Znalezione obrazy dla zapytania matematyka gify ruchome  BIALSKA LIGA MATEMATYCZNA  

                           2019 / 2020                              

WYNIKI KOŃCOWE

                      KLASA 4

  1. Dragan Michał
  2. Klimek Aleksander
  3. Stefaniuk Szymon

                     KLASA 5

  1. Doluk Michał, Pawluczuk Michał
  2. Bednarek Michał
  3. Mikołajuk Konrad

                   KLASA 6

  1. Paczóski Paweł
  2. Kant Szymon
  3. Chilewicz Miłosz

BLM VIII edycja - podsumowanie 

 

  KLASY IV  

  KLASY V  

  KLASY VI  

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA IV - 2020

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA V - 2020

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA VI - 2020

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE RODZICA

Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglii gif animowany BIALSKA LIGA JĘZYKA ANGIELSKIEGO  

                                   2019 / 2020                                 

WYNIKI KOŃCOWE

 

KLASA 4

  1. Dragan Michał
  2. Zieniewicz Franciszek

KLASA 5

  1. Kulesza Eryk
  2. Smyk Stefan
  3. Romaniuk Maciej

KLASA 6

  1. Tokarski Jędrzej
  2. Olczuk Paweł
  3. Marks Maja, Ulita Weronika, Jędrzejczyk Piotr

GRATULUJEMY!

   WYNIKI SZCZEGÓŁOWE   

 

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE RODZICA

 

Podkategorie

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.