foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

       

   ROK SZKOLNY 2020 / 2021   

 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZAWODOZNAWCZY
"ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI"
- WYNIKI
Klasy I-III
I miejsce - Wiktoria Hordejuk SP2 oraz Anna Chomińska SP1
II miejsce - Aleksandra Artyszuk SP5
III miejsce - Natalia Makaruk SP5
Wyróżnienie: Pola Partyka SP3
 
Klasy IV-VI
I miejsce: Justyna Chaniewicz SP3
II miejsce: Sebastian Czerbekus SP5
III miejsce: Magdalena Głowacka SP3
 
Klasy VII - VIII
I miejsce: Karolina Piotrowska SP9
II miejsce: Sebastian Sokulski SP3
III miejsce: Karolina Korolczuk SP2 oraz Magdalena Stopa SP9
Wyróżnienie: Jan Hordejuk SP2
 
Serdecznie gratulujemy!
 

UWAGA KONKURS!

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

Informacji o konkursie https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji 

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, aparaty instax, słuchawki bezprzewodowe oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Na prace czekamy do 18 czerwca 2021 roku. Szczegóły w regulaminie.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE.
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O KONTAKT
z ANNĄ GRYTCZUK - PEDAGOGIEM SZKOLNYM

 

 „Moja szkoła 100 lat temu”

 Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego
„Moja szkoła 100 lat temu”.
Organizatorami były: Marzena Majchrzak oraz Beata Zielińska

Komisja konkursowa w składzie: Pani Dyrektor Justyna Stępka, Pani Marzena Majchrzak i Pani Beata Zielińska dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu, wyłoniła 10 Laureatów Konkursu oraz przyznała 2 Wyróżnienia w dwóch kategoriach.

Kategoria I – klasy I - III

I MIEJSCE

Julia Sosenko kl. III

 Katolicka Szkoła Podstawowa im.C.K. Norwida

II MIEJSCE

Amelia Arciszewska kl. I a

Katolicka Szkoła Podstawowa im.C.K. Norwida

Anna Chomińska kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Białej Podlaskiej

  

III MIEJSCE

Ewelina Iga Błaszczak kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Białej Podlaskiej

Pola Partyka kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

 

WYRÓŻNIENIE

Kacper Rudzki kl. I a

Katolicka Szkoła Podstawowa im. C.K. Norwida

Lena Olichwirowicz kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

 

Kategoria I – klasy IV - VIII

I MIEJSCE

Justyna Chaniewicz kl. VI a

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Stanisław Sobczuk kl. V a

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

II MIEJSCE

Małgorzata Lisowska kl. VI c

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

III MIEJSCE

Arkadiusz Przewarski kl. VII f

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

Roksana Lewczuk kl. VI d

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu,
a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy!!!

 

 

MIĘDZNARODOWY KONKURS

KANGUR MATEMATYCZNY 2021

 

Uczniowie wyróżnieni:

Kacper Muchla kl. 2 D

Milena Szewczuk kl. 4 A

Konrad Mikołajuk kl. 6 A

Cezary Kulicki kl. 6 B

Julia Hołownia kl. 6 C

Kacper Knigawka kl. 6 C

Maciej Zieliński kl. 6 C

Weronika Ulita kl. 7 C

Radosław Lewkowicz kl. 7 E

Karolina Kołodziejska kl. 7 F

 

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZOWANE PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Język polski
LAUREAT

 Zofia Sudewicz 8c

 

 

 

     LIGI PRZEDMIOTOWE    

  BIALSKA LIGA POLONISTYCZNA  Plik:Animated-Flag-Poland.gif – Wikipedia, wolna encyklopedia

Po 3 etapie zakończyła się Bialska Liga Polonistyczna dla klas IV - VI. 
W gronie finalistów znalazły się uczennice klasy IV a.
I miejsce - Wiktoria Kusz
II miejsce - Adela Siłuszyk


Uczennice przygotowała pani Joanna Połujańska.

 Znalezione obrazy dla zapytania matematyka gify ruchome  BIALSKA LIGA MATEMATYCZNA  

                           2019 / 2020                              

WYNIKI KOŃCOWE

                      KLASA 4

  1. Dragan Michał
  2. Klimek Aleksander
  3. Stefaniuk Szymon

                     KLASA 5

  1. Doluk Michał, Pawluczuk Michał
  2. Bednarek Michał
  3. Mikołajuk Konrad

                   KLASA 6

  1. Paczóski Paweł
  2. Kant Szymon
  3. Chilewicz Miłosz

BLM VIII edycja - podsumowanie 

 

  KLASY IV  

  KLASY V  

  KLASY VI  

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA IV - 2020

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA V - 2020

BLM - VIII EDYCJA - TEST - 2 ETAP - KLASA VI - 2020

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE RODZICA

Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglii gif animowany BIALSKA LIGA JĘZYKA ANGIELSKIEGO  

                                   2019 / 2020                                 

WYNIKI KOŃCOWE

 

KLASA 4

  1. Dragan Michał
  2. Zieniewicz Franciszek

KLASA 5

  1. Kulesza Eryk
  2. Smyk Stefan
  3. Romaniuk Maciej

KLASA 6

  1. Tokarski Jędrzej
  2. Olczuk Paweł
  3. Marks Maja, Ulita Weronika, Jędrzejczyk Piotr

GRATULUJEMY!

   WYNIKI SZCZEGÓŁOWE   

 

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE RODZICA

 

Podkategorie

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.