WIZYTA SZEŚCIOLATKÓW W BIBLIOTECE

24 lutego odwiedzili nas w bibliotece szkolnej mili goście, dwie grupy sześciolatków z naszego przedszkola. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały "Bajki o kotku Drapciu", który został uczniem pierwszej klasy. W szkole wszystko mu się podobało, lekcje były ciekawe, a nowi koledzy sympatyczni. Kotek z radością poznawał nowe wiadomości, był dumny, że staje się coraz mądrzejszy. Dzieci na przykładzie Drapcia, który był łakomczuszkiem, dowiedziały się również, że nie można w nadmiarze jeść słodyczy i chipsów, które psują zęby i mogą powodować ból brzucha. Po wysłuchaniu bajki i krótkiej rozmowie o jej treści dzieci otrzymały zakładki do książek i zostały zaproszone do kontynuowania nauki w naszej szkole. Wizyta w bibliotece bardzo się dzieciom podobała.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.