DORADZTWO ZAWODOWE

PRZEDSIĘBIORCZA WIOSNA

KASA ZAPOMOGOWA

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,

Zawieszenie zajęć postawiło nas wszystkich w całkiem nowej sytuacji, która wymaga rozwagi i odpowiedzialności, nowych rozwiązań i pomysłów. Niesie ona ze sobą wiele niedogodności, ale jest także szansą na zacieśnienie więzi rodzinnych.

Na stronie szkoły i na naszym dzienniku elektronicznym nauczyciele na bieżąco zamieszczają propozycje edukacyjne, wskazują materiały i zadania do wykonania, pozostają w kontakcie online. Aktualne informacje, rady i wskazówki są także zamieszczane na szkolnym profilu na Facebooku.

Drodzy Rodzice, wykorzystajmy ten czas  na budowanie relacji z dziećmi: porozmawiajmy, zagrajmy wspólnie w jakąś grę,  przystąpmy do wspólnych porządków lub prac domowych, obejrzyjmy wartościowy film, poczytajmy wspólnie książkę, nauczmy nasze dzieci gotować, szyć lub majsterkować. Pokażmy dzieciom, że każda chwila wspólnie spędzona może być wspaniałą przygodą.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej

Aleksandra Dopierała