DORADZTWO ZAWODOWE

PRZEDSIĘBIORCZA WIOSNA

KASA ZAPOMOGOWA

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2020r. delegacja ZSO 4 z pocztami sztandarowymi uczestniczyła w obchodach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w kościele WNMP w Białej Podlaskiej. Następnie uczestnicy przemaszerowali pod budynek więzienia na ul. Prostej, gdzie odbyła się główna część obchodów. Kwiaty przy tablicy pamiątkowej złożyła Pani Dyrektor Aleksandra Dopierała. Zorganizowane zostały też biegi uliczne upamiętniające wydarzenia historyczne - na 1963 m i 5000 m.

KMW czyta przedszkolakom

27 lutego 2020 r. uczniowie z klasy V c i V d należący do Klubu Młodego Wolontariusza czytali najmłodszym dzieciom z Przedszkola nr 15 książeczki edukacyjne, poruszające problemy związane z postępowaniem w obliczu różnych niebezpieczeństw. Zawierające czytelne wskazówki i wyjaśnienia uczące dziecko jak powinno postępować w określonych sytuacjach np. spotyka nieznajomego, zostaje sam w domu…