Analiza wyników

Akademia Przyszłości

KASA ZAPOMOGOWA

TURNIEJ WIEDZY O ZDROWIU

5 lutego 2020 roku uczniowie klas IV – VI wzięli udział w turnieju zdrowotnym, którego głównym celem była promocja właściwych nawyków żywieniowych. Na wstępie obejrzeli inscenizację tematyczną przygotowaną przez szkolną grupę teatralną pod kierunkiem pani Joanny Połujańskiej. W drugiej części reprezentanci klas wyłonieni w drodze losowania odpowiadali na wybrane pytania, które związane były zarówno z przedstawieniem, jak i wiedzą z zakresu zdrowego żywienia, rozwoju fizycznego i higieny. Uczniowie wykazali się dużą znajomością poruszanych tematów. Najwięcej punktów zdobyły drużyny klas Vb, V d, VI a i VI c, zdobywając dla swoich klas nagrody – soki owocowe. Turniej przygotowała pani Joanna Lasecka i pani Katarzyna Sienkiewicz.