PŁYWANIE LUBLIN

4 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Moniki Lenz, mieli zaszczyt reprezentować szkołę i miasto na zawodach pływackich na szczeblu wojewódzkim, które odbyły się w Lublinie, na robiącym wyjątkowe wrażenie Basenie Olimpijskim Aqua Lublin. Było to możliwe dzięki bardzo wysokim wynikom na niższych szczeblach rywalizacji w mieście i rejonie.
I miejsce w mieście i II w rejonie zajęła sztafeta chłopców Igrzyska Młodzieży w składzie:
1. Kacper Bilski
2. Dominik Ołtuszyk
3. Hubert Romaniuk
4. Hubert Wojciechowski
5. Piotrek Semeniuk
6. Kuba Burda

W Lublinie dwóch zawodników Kuba Walczuk i Łukasz Czarnecki zastąpili godnie Dominika i Piotrka.
      Nasi Uczniowie osiągnęli także sukcesy w rywalizacji indywidualnej:
Kacper Bilski styl dowolny – I miejsce miasto, II miejsce rejon, VI miejsce województwo
Dominik Ołtuszyk – I miejsce miasto, I miejsce rejon
Gabriela Utka- I miejsce miasto, II rejon
Karolina Korolczuk – I miejsce miasto, I miejsce rejon, VIII miejsce województwo

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

"Lubelskie Wspiera Uzdolnionych"

Z dumą i radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły z klasy 8c Ryszard Oczkowski oraz Patryk Miłosz zostali stypendystami programu "Lubelskie Wspiera Uzdolnionych" uzyskując roczne stypendium naukowe. Nasi uczniowie należą do grona 200 najlepszych uczniów w województwie lubelskim. Dziś wraz z panią dyrektor Aleksandrą Dopierała oraz wychowawcą panią Katarzyną Sienkiewicz uczestniczyli w oficjalnej gali przyznania stypendium.

Gratulujemy!