Analiza wyników

Akademia Przyszłości

V Wojewódzki Konkurs Recytatorski Utworów Adama Mickiewicza

26 listopada 2019 r. w ZSO nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się V Wojewódzki Konkurs Recytatorski Utworów Adama Mickiewicza. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Zielińska z klasy VII c, Natalia Maksimiuk z klasy VII b i Sebastian Rogalski z klasy V a. Wiktoria zdobyła wyróżnienie, a Natalia zajęła 1 miejsce.

Gratulacje!

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka „Szlachetna Paczka”

Po raz kolejny nasza szkoła przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.
Wybrana przez nas rodzina, której możemy pomóc i  przy okazji sprawić wiele radości, to mama oraz dwoje dzieci (syn Seweryn i córka Kamila).

Kod Rodziny: LBE - 917-23747

Potrzeby rodziny

Żywność trwała: herbata, ryż, makaron, cukier, warzywa w puszkach, konserwy mięsne, kawa, mąka, kasza, olej, konserwy rybne, płatki, brzoskwinie w puszce i ananasy, mak, bakalie.

Środki czystości: proszek do prania, płyny czyszczące, mydło/żel myjący, szczoteczka do zębów, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów.

Produkty przynosimy do 2 grudnia 2019r. (poniedziałek), do pudełek znajdujących się w pokoju nauczycielskim  i w  holu głównym  Szkoły Podstawowej nr 2.

Zadziałajmy  i sprawmy radość rodzinie !!!