DORADZTWO ZAWODOWE

PRZEDSIĘBIORCZA WIOSNA

KASA ZAPOMOGOWA

PRZEDSIĘBIORCZA WIOSNA

Rozpoczynamy realizację projektu „Przedsiębiorcza wiosna” finansowanego przez program Erasmus+. Uzyskaliśmy ponad 30 000 euro na szkolenia nauczycieli na terenie UE. Już w listopadzie pierwsza grupa nauczycieli uda się na szkolenie metodyczne we Florencji. Planujemy również udział w kursach metodycznych  w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Islandii.

Cele  projektu to:

• wzrost kompetencji kluczowych u uczniów w zakresie umiejętności uczenia się oraz innowacyjności i przedsiębiorczości
  • wdrażanie nowych metod nauczania wpływających na zaangażowanie uczniów w proces dydaktyczny
  • dalszy rozwój międzynarodowego charakteru naszej szkoły

Adresatem projektu są uczniowie klas drugich liceum oraz klas 4-8 szkoły podstawowej. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoli wdrożyć w naszej szkole wiele nowych rozwiązań.