DORADZTWO ZAWODOWE

JUBILEUSZ 100 - lecia szkoły

PRZEDSIĘBIORCZA WIOSNA

KASA ZAPOMOGOWA

„Żeby napisać jedno własne zdanie, trzeba przeczytać tysiące cudzych."

Ryszard Kapuściński

Drodzy nauczyciele i pracownicy szkoły, kochani uczniowie,

Jak co roku wraz z październikową pogodą, żółknącymi liśćmi i babim latem przychodzi dzień 14 października Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie znany jako Dzień Nauczyciela, będący okazją do wyrażenia wdzięczności za Państwa pracę i trud.

Nauczyciele, pracując z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami niejednokrotnie doświadczają wielkiego wpływu swoich działań,  na postawy i rozwój uczniów, a w rezultacie na ich powodzenie w życiu dorosłym. Ich udziałem jest satysfakcja, kiedy, włożony trud przynosi efekty. Cieszą się, kiedy uczniowie osiągają sukcesy, bo jak napisał Friedrich Wilhelm Nietzsche: „Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze tylko jego uczniem zostaje."

Dlatego w Dniu Edukacji Narodowej lub jak kto woli Dniu Nauczyciela, życzę nauczycielom poczucia spełnienia, świadomości znaczenia Waszej pracy, docenienia, szacunku i uznania w społeczeństwie oraz wielu sukcesów  w pracy pedagogicznej. Uczniom życzę wielu sukcesów i rozwijania swoich talentów. Rodzicom, życzę zadowolenia ze swoich dzieci. Całej społeczności szkolnej życzę powodzenia we wszystkich działaniach zmierzających do rozwoju naszej placówki.

DYREKTOR
                                                                                             mgr Aleksandra Dopierała