100 rocznica powstania Polskiego Lotnictwa

27 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona 100 rocznicy powstania Polskiego Lotnictwa i 95 rocznicy utworzenia w naszym mieście Podlaskiej Wytwórni Samolotów. W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością panowie piloci z Bialskiego Oddziału Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego na czele z prezesem Panem płk pilotem Wiesławem Sokołowskim. W czasie uroczystości wręczono nagrody i dyplomy zwycięzcom szkolnych konkursów "Tradycje lotnicze Podlasia" i "Z biało - czerwoną szachownicą". Uczestnicy obejrzeli część artystyczną o tradycjach lotniczych regionu przedstawioną przez klasę V c oraz rozmawiali z panami pilotami o lotnictwie.

Dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 za sfinansowanie przepięknych nagród.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.