foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Projekt EFS

e-Dziennik

Ligi Przedmiotowe

Poradniki i informacje dla Rodziców

Konkursy

Kalendarz

Sport

Koła zainteresowań

Analiza wyników

Podręczniki

Polonista Roku

Akademia Przyszłości

Szkolne Koło CARITAS

Klub Młodego Wolontariusza

GŁOS DWÓJKI

Plan lekcji

Rekrutacja

          

          

ROK SZKOLNY 2018 / 2019

Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY"
 
Bardzo dobry wynik:
Bagiński Jakub kl. 8 C
 
Uczniowie wyróżnieni:
Oczkowski Ryszard kl. 7 C,
Miłosz Patryk kl. 7 C,
Miłosz Julia kl. 5 E,
Lewkowicz Radosław kl. 5 E,
Zieliński Maciej kl. 4 C,
Mikołajuk Konrad kl. 4 A,
Wojdyła Lilianna kl. 4 F,
Jasińska Emilia kl. 2 C,
Kossowska Weronika kl. 2 B,
Zimnik Justyna kl. 2 C
 
 

Wojewódzki Konkurs „Polonista Roku”

Laureaci

Nina Kossowska- klasa IV b

Anna Szeptycka- klasa IV c

Zofia Sudewicz- klasa VI c

Emilia Zajączkowska- Stadnicka – klasa VIc

Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglii gif animowanyWYNIKI IV ETAPU BIALSKIEJ LIGI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KOLEJNA EDYCJA BIALSKIEJ LIGI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZA NAMI!

ZWYCIĘZCY W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

KLASY IV

I MIEJSCE – GERESZ MATEUSZ

II MIEJSCE – SMYK STEFAN

III MIEJSCE – ROMANIUK MACIEJ

KLASY V

I MIEJSCE – JANICKA KAROLINA

II MIEJSCE – TOKARSKI JĘDRZEJ

III MIEJSCE – TARASIUK OLGA

KLASY VI

I MIEJSCE – RADZIKOWSKA POLA

II MIEJSCE – MĘCZYŃSKI ALEKSANDER

III MIEJSCE – GERESZ WIKTORIA

GRATULUJEMY!

  KLASA IV  

  KLASY V   

  KLASY VI  

  REGULAMIN   

  HARMONOGRAM  

   ZAŁĄCZNIK - Zgoda rodzica  

 

 Znalezione obrazy dla zapytania matematyka gify ruchome  WYNIKI IV ETAPU       
BIALSKIEJ LIGI MATEMATYCZNEJ

Wyniki uczniów, którzy nie dostarczyli oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania wizerunku nie zostały umieszczone. Zainteresowane osoby prosimy o osobisty kontakt z sekretariatem szkoły (informacje o wynikach nie będą przekazywane telefonicznie).

  KLASA IV  
IV-etap

  KLASA IV  
KLASYFIKACJA GENERALNA

  KLASA V  
IV-etap

  KLASA V  
KLASYFIKACJA GENERALNA

  KLASA VI  
IV-etap

  KLASA VI  
KLASYFIKACJA GENERALNA

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny
VI Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii"

 laureaci  w kategorii  klas IV – VI

 V miejsce
Emilia Zajączkowska – Stadnicka,  klasa 6 c 

VI miejsce
Zofia Sudewicz, klasa 6 c  

XIV miejsce
Piotr Jędrzejczyk, klasa  5 c  

 laureaci w kategorii klas  VII - VIII i  III gimnazjalnych

 II miejsce
Jan Maksymiuk, klasa 8 c 

X miejsce
Maja Sadownik, klasa 3 a gimnazjum 

 

II Ogólnopolski Konkurs Poetycki
,,Na stalowych skrzydłach"

tytuł laureata

Kinga Skoczek, klasa VI b 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY

„SYNAPSIK MEN”

LAUREAT

Emilia Jasińska kl. II c

WYRÓŻNIENIA

Maja Sawczuk kl. I b

Antoni Banaszek kl. I c

Maja Kulawiec kl. I c

Maja Ostrowska kl. I c

Jan Sawczuk kl. I c

Hanna Sudewicz kl. I c

Antoni Zieliński kl. I c

Jakub Maksymiuk kl. II a

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

KONKURS MATEMATYCZNY

Jakub Bagiński kl. VIII c
Jakub Krawczyk kl. VIII c
Filip Oczkowski kl. VIII b
Ryszard Oczkowski kl. VII c
Karolina Zieniuk kl. VIII b

KONKURS GEOGRAFICZNY
Jakub Bagiński kl. VIII c
Jakub Krawczyk kl. VIII c

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Michał Tomaszewski kl. VIII c

KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Zuzanna Wróbel
 kl. VIII c

  PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 

KONKURS GEOGRAFICZNY

Jakub Kulicki
Nikodem Tymoszuk

KONKURS HISTORYCZNY

Wiktor Oczkowski

XIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki
PODLASKA NUTA 
Finał V festiwalu „English Song Contest”

I miejsce 
Aleksandra Malesa
kl. VIII c 

I edycja Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego
Organizator: Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida w Białej Podlaskiej

WYRÓŻNIENIE
Daria Maksymowicz  kl. VIII c

Szkolny konkurs plastyczno-językowy klas I-III
 ,,Play with words – Zabawa ze słowami’’ 

1 miejsce - Emilia Bańkowska kl. 1b
2 miejsce - Natalia Bednarska kl. 1c
3 miejsce - Zuzanna Jasłowska kl. 1b
wyróżnienie - Julia Kodrzycka kl. 3a
wyróżnienie - Klara Korolczuk kl. 3a
 

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
z życzeniami w języku angielskim
"My Christmas Card" 

Miano "najpiękniejszej pracy" otrzymały kartki 10 uczestników, a są to:

1. Laura Seweryn kl. 4 e
2. Jakub Grochowiec kl. 4 b
3. Jakub Król kl. 4 c
4. Ola Semeniuk kl. 6 c
5. Szymon Twarowski kl. 4 c
6. Szymon Makarewicz kl. 5 a
7. Amelia Mróz kl. 5 f
8. Wiktoria Wójcik kl. 4 c
9. Kuba Zaniewicz kl. 5 a
10. Łucja Zarzecka kl. 5 f

Międzyszkolny Konkurs Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej
Christmas Carols

II miejsce
kategoria solista

Alicja Czajka kl. V e

I miejsce
kategoria zespół

Sybilla Hodun kl. VI a

Zofia Sudewicz kl. VI c

Szkolny konkurs „Mały matematyk”
Organizatorzy: J. Dorosz, A. Knigawka, M. Protasiuk

KLASA I

MISTRZ: Sawczuk Maja I

                 Zieliński Antoni IC

                 Waszczuk Julia ID

WICEMISTRZ: Lewtak Gabriel IA

                           Bielecki Igor I B

                           Rosa Bartosz I B

                           Bednarska Natalia I C

                           Sudewicz Hanna I C

                           Kazanecka Alicja I D

 KLASA II

  MISTRZ: Dragun Igor IIA

                 Semeryło Gabriel IIB

                 Zimnik Justyna IIC

WICEMISTRZ: Miroński Maciej IIA

                           Borowska Paulina II A

                           Kossowska Weronika II B

                           Szewczuk Jagoda II B

                           Niski Adam II B

                           Pakaluk Michał II C

                           Hamziuk Arseni II D

KLASA III

MISTRZ: Korolczuk Klara IIIA

WICEMISTRZ: Siłuszyk Adela IIIA

                           Górniak Jacek IIIB

                            Wojtkowska Aleksandra IIIB

 

Szkolny konkurs „Czytam ze zrozumieniem”

KLASA I

MISTRZOWIE: Antoni Zieliński I c
                            Alicja Kazanecka I d

WICEMISTRZOWIE: 
Igor Bielecki I b
Hanna Sudewicz I c
Antoni Banaszek I c
Julia Waszczuk I d

KLASA II

MISTRZOWIE: 
Michał Pakauuk II c
Michał Pańczuk II b

WICEMISTRZOWIE: 
Emilia Jasińska II c
Weronika Kossowska II b
Milena Szewczuk II a
Igor Jaworowski II d
Marika Makaruk II b

KLASA III

MISTRZ: 
Stanisław Sobczuk III a

WICEMISTRZOWIE: 
Mikołaj Nowicki III a
Aleksandra Wojtkowska III b
Pola Maksymowicz III b

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

„ MISTRZ ORTOGRAFII 2019”

KLASY I – III

Tytuły „Mistrza Ortografii 2019” uzyskali:

Borys Kossowski  klasa I „c”  

Hanna Sudewicz  klasa I „c”

Maria Charewicz  klasa I „d”

 Milena Szewczuk  klasa II „a”

Emilia Jasińska II „c”

Arseni Hamziuk  klasa II „d”

Mikołaj Nowicki  klasa III „a”

Adela Siłuszyk  klasa III „a”

Tytuły „Wicemistrza Ortografii 2019” uzyskali:

Adrian Mikołajuk  klasa I „a”

Emilia Bańkowska  klasa I „b”

Aleksandra Butrym  klasa I „c”

Lena Wlizło  klasa I „c”  

Miłosz Szydłowski  klasa I „d”

Maciej Miroński  klasa II „a”

Weronika Kossowska  klasa II „b”

Natalia Stanilewicz  klasa II „c „

Aleksandra Wojtkowska  klasa III „b”

 

Podkategorie

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.