foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania podium sportowe

litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0828litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0843litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0861litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0834litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-0821
   ROK SZKOLNYM 2017 / 2018   

Kolejny występ młodych koszykarek UKS Orlik-2 Biała Podlaska
na Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt
w Zambrowie
          Kolejne cenne doświadczenie zdobywały nasze uczennice się młode koszykarki UKS Orlik-2 Biała Podlaska podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki dziewcząt w Zambrowie które w dniach 16-18.03 2018 r rywalizowały i zdobywały kolejne ważne doświadczenie w rozwijaniu swoich pasji sportowych.
Najmłodsze koszykarki U 13 zmagały się aż trzy dni, zbierając doświadczenie, poznając smak zabawy i rywalizacji sportowej oraz nawiązując nowe znajomości. Wyniki to jedno ale to co najważniejsze, czyli sposób na zdrowe spędzanie czasu wolnego i oraz prawidłowe nawyki ruchowe Postawa naszych dziewcząt bardzo nas cieszyła i napawała nadzieją na przyszłość!!! W Turnieju wystąpiły 10 zespołów które na co dzień pracują w silnych ośrodkach koszykarskich z regionów podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko mazurskiego takie jak:
UKS Ursus Warszawa
UKS Orkan Zambrów
UKS Sokół Działdowo
UKS Nenufar EŁK
UKS Stoczek 51 Białystok
MUKS Unia Basket Ostrołęka
UKS Jedynka Łapy
AZS UMCS Lublin
UKS Trójka Ełk
        Trzon zespołu tworzyły dziewczęta klas V które na co dzień szkolą się w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykówki ( SMOK ) działającym przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz uczennice klasy IV B sportowej o profilu koszykówki dziewcząt.  Będąc najmłodszym zespołem wśród innych 10 zespołów nasze dziewczęta zaprezentowały się naprawdę dobrze, a okiem innych trenerów nasz zespół został okrzyknięty " drużyną z ogromnym potencjałem".
Ponadto nasza zawodniczka Zosia Chwedoruk została wyróżniona nagrodą rzeczową i statuetką jako wyróżniająca się zawodniczka Turnieju
 
 W naszym zespole wystąpiły:
 
Zosia Chwedoruk
Marta Ilczuk
Julia Żuk
Anna Hulińska
Weronika Semeryło
Emila Zajączkowska
Julia Kalinowska
Martyna Maksymiuk
Daria Stanisławek
Marcela Żywicka
Roksana Młyńska
Martyna Korwin
Julia Zawadzka
Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz okolicznościowe koszulki.
 

Znalezione obrazy dla zapytania animowane gify koszykówka  Udany występ młodych koszykarek  
   UKS Orlik-2 Biała Podlaska  
   na Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Andres CUP  
  w Warszawie  
 
 
 
 
                   
           Bardzo dobrze spisały się młode koszykarki UKS Orlik-2 Biała Podlaska podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki dziewcząt Andres CUP w Warszawie organizowanym przez SKS 12 Warszawa.
Najmłodsze koszykarki U 12 zmagały się aż trzy dni, zbierając doświadczenie, poznając smak zabawy i rywalizacji sportowej oraz nawiązując nowe znajomości. Wyniki to jedno ale to co najważniejsze, czyli sposób na zdrowe spędzanie czasu wolnego i oraz prawidłowe nawyki ruchowe Postawa naszych dziewcząt bardzo nas cieszyła i napawała nadzieją na przyszłość!!!
          Nasze 24 dziewczęta zostały zgłoszone do Turnieju w dwóch zespołach. I zespół tworzyły dziewczęta które na co dzień szkolą się w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykówki ( SMOK ) przy Szkole Podstawowej nr 2 , natomiast drugi zespół jak się okazało jako najmłodsze w Turnieju reprezentowały uczennice IV klasy sportowej o profilu koszykówka dziewcząt przy macierzystej Szkole Podstawowej nr 2.  Jak na poważny pierwszy Turniej w życiu dziewczęta zaprezentowały się świetnie. Dziewczęta rywalizowały z zespołami o uznanych markach w kraju tj Hurgan Wołomin czy SKS 12 Warszawa.
Po trzech dniach rywalizacji  nasz pierwszy zespół zajął III miejsce, a drugi zespół VIII.
 
Podobny obraz
Klasyfikacja końcowa
 
1 miejsce - UKS Orkan Zambrów
2 miejsce - Huragan Wołomin
3 miejsce - UKS Orlik-2 Biała Podlaska I
4 miejsce - SKS 12 Warszawa I
5 miejsce - UKS Meteor Wąchock
6 miejsce   UKS La Basket Warszawa
7 miejsce  SKS 12 Warszawa II
8 miejsce  UKS Orlik-2 Biała Podlaska II
 
Ponadto nasze zawodniczki zostały wyróżnione cennymi nagrodami: 
Marcysia Żywicka z klasy IV B zastała uznana najlepszą zawodniczką zespołu.
Marta Ilczuk najlepszą zawodniczką zespołu 
oraz Zosia Chwedoruk 
nominowana do Pierwszej Piątki Turnieju. 

 
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, nagrody oraz pamiątkowe puchary.
GRATULACJE !!!

  

     OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE      
    W ROKU SZKOLNYM 2017 / 2018  

   Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła 4 miejsce   
     we współzawodnictwie sportowym    
    szkół podstawowych miasta Biała Podlaska    
     w roku szkolnym 2016 / 2017    

   

 

efekt-ruchomy-obrazek-0187 Drużynowy Tenis Stołowy  

Finał Miasta Biała Podlaska

  I  miejsce  

Kacper Bechta kl. VI b
Kacper Semeryło kl. VI b

IV miejsce   

Julia Niżnikowska kl. V c
Kornelia Weresa kl. V c

 

  efekt-ruchomy-obrazek-0187 Szachy drużynowe  
Finał Miasta Biała Podlaska

     III miejsce  

skład:

 Banasiak Ligia kl. VI c
Czarnecka Agata kl. VII b
Pietkiewicz Andrzej kl. IV d
Waszczuk Bartek kl. 
 

  


efekt-ruchomy-obrazek-0187Pływanie drużynowe dziewcząt
      Finał Miasta Biała Podlaska

   I miejsce  

skład:  
Utka Gabriela kl. VI a
Paluch Klaudia kl. VI a
Jagiełło Julia kl. VI b
Borowik Maja kl. V b
Korolczuk Karolina kl. VI c
Szydłowska Michalina kl. V a
Łukaszuk Jagoda kl. V a

  

efekt-ruchomy-obrazek-0187  Pływanie indywidualne dziewcząt

  I miejsce  
Utka Gabriela  kl. VI a
  II miejsce  
 Korolczuk Karolina kl.
 IVc
  II miejsce  
Paluch Klaudia kl. VI a

efekt-ruchomy-obrazek-0187  Pływanie drużynowe dziewcząt  
     Półfinał Województwa w Parczewie

  I miejsce 
skład:  
Utka Gabriela kl. VI a
Paluch Klaudia kl. VI a
Jagiełło Julia kl. VI b
Borowik Maja kl. V b
Korolczuk Karolina kl. VI c
Szydłowska Michalina kl. V a
Łukaszuk Jagoda kl. V a

Indywidualnie

  II miejsce  
Karolina Korolczuk kl. IV c

  II miejsce   
Paluch Klaudia kl. VI a


Finał Województwa w Lublinie 

V miejsce
skład:  
Utka Gabriela kl. VI a
Paluch Klaudia kl. VI a
Jagiełło Julia kl. VI b
Borowik Maja kl. V b
Korolczuk Karolina kl. VI c
Szydłowska Michalina kl. V a
Łukaszuk Jagoda kl. V a

efekt-ruchomy-obrazek-0187  Pływanie drużynowe chłopców 
Finał Miasta Biała Podlaska

   I miejsce  
skład: 
Bilski Kacper kl. VI a
Semeniuk Piotr kl. VI a
Czarnecki Łukasz kl. V a
Ołtyszuk Dominik kl. VI a
Wojciechowski Hubert kl. 
Golec Maciej kl.
Maksymiuk Kacper  kl. V c

  

 Indywidualnie
  I miejsce   
Semeniuk Piotr kl. VI a

  II miejsce  
Bilski Kacper kl. VI a
 

 Półfinał Wojewódzki drużynowo 

  III miejsce  

skład: 
Bilski Kacper kl. VI a
Semeniuk Piotr kl. VI a
Czarnecki Łukasz kl. V a
Ołtyszuk Dominik kl. VI a
Wojciechowski Hubert kl. 
Golec Maciej kl.
Maksymiuk Kacper  kl. V c

Indywidualnie 
  I miejsce 
Ołtyszuk Dominik kl. VI a

  III miejsce 

Bilski Kacper kl. VI a

efekt-ruchomy-obrazek-0187 Turniej Pilki Nożnej Halowej
rocznik 2009
o Puchar Dyrektora Mosir w Lubartowie

  I miejsce 
Kurkowski Kacper kl. III c

 

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.