Wiosenne zagadki - KMW

„WARTO ZMIENIĆ KOMUŚ DZIEŃ NA LEPSZY”

14 kwietnia – DZIEŃ LUDZI BEZDOMNYCH

Szkolny Klub Młodego Wolontariusza
organizuje zbiórkę kosmetyków do higieny ciała .

Kosmetyki i środki czystości zostaną przekazane
do Caritasu w Białej Podlaskiej.

„Zmyj szarość z ich życia”

W VI OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE

„CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM”

ŚWIADECTWO  SZLACHETNOŚCI

otrzymała

NATALIA  MAKSIMIUK z klasy V b

GRATULACJE !

Znalezione obrazy dla zapytania wiosna gify ruchomeWIOSENNE ZAGADKI

22 marca grupa WOLONTARIUSZY odwiedziła dzieci z Przedszkola nr 15 oraz naszych pierwszoklasistów. W  kolorowych strojach  zaprezentowali wiosenne zagadki oraz piosenki. Była również wspólna zabawa.

Po spotkaniu  Młodzi Wolontariusze stwierdzili: „Wiele radości daje nam dzielenie się swoimi  umiejętnościami z innymi” .

SZACUNKU, ŻYCZLIWOŚCI, POGODY DUCHA oraz ZDROWIA

Z  takimi życzeniami oraz własnoręcznie wykonaną laurką, koszem kwiatów i piosenką, w marcu 2018 roku udali się Młodzi Wolontariusze w odwiedziny do emerytowanych nauczycielek. Jest to kontynuacja rozpoczętych w ubiegłym roku spotkań.

Dziękujemy za ciekawe wspomnienia, dobre rady, humor, otwartość i ciepłe przyjęcie nas.

Znalezione obrazy dla zapytania planeta ziemia gifBEZPIECZNY ŚWIAT
                   21 lutego Szkolny Klub Młodego Wolontariusza odwiedził przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola nr 15 w Białej Podlaskiej.
                    Wolontariusze czytali książeczki edukacyjne dla dzieci, poruszające problemy związane z postępowaniem w obliczu różnych niebezpieczeństw. Zawierające czytelne wskazówki i wyjaśnienia uczące dziecko, jak powinno postępować w określonych sytuacjach.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.