foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

          

          

ROK SZKOLNY 2018 / 2019

Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglii gif animowanyWYNIKI III ETAPU BIALSKIEJ LIGI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZAPRASZAMY NA CZWARTY ETAP LIGI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
26.03.2019 GODZ. 16.00

IV etap - Zdrowie - technika - świat przyrody

1. Samopoczucie, choroby, ich objawy i leczenie

2. Korzystanie z podstawowych urządzeń technicznych

3. Pogoda, rośliny, zwierzęta i krajobraz.

4. Zagadnienia gramatyczne: wyrażanie przyszłości
(be going to, Future Simple, Present Continuous), pierwszy tryb warunkowy.

5. Kraj Zjednoczonego Królestwa: Północna Irlandia.

 

  KLASA IV  

  KLASY V  

  KLASY VI  

  REGULAMIN   

  HARMONOGRAM  

   ZAŁĄCZNIK - Zgoda rodzica  

 

 Znalezione obrazy dla zapytania matematyka gify ruchome  WYNIKI III ETAPU       
BIALSKIEJ LIGI MATEMATYCZNEJ

Wyniki uczniów, którzy nie dostarczyli oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania wizerunku nie zostały umieszczone. Zainteresowane osoby prosimy o osobisty kontakt z sekretariatem szkoły (informacje o wynikach nie będą przekazywane telefonicznie).

  KLASA IV  
III-etap

  KLASA IV  
KLASYFIKACJA GENERALNA

  KLASA V  
III-etap

  KLASA V  
KLASYFIKACJA GENERALNA

  KLASA VI  
III-etap

  KLASA VI  
KLASYFIKACJA GENERALNA

ZAPRASZAMY NA IV ETAP LIGI MATEMATYCZNEJ

27.03.2019 (środa)  godz. 16:00

Zakres materiału KLASA IV

  • UŁAMKI ZWYKŁE I DZIESIĘTNE
  • Porównywanie ułamków
  • Rozszerzanie i skracanie ułamków
  • Ułamki właściwe, niewłaściwe, liczby mieszane
  • Dodawanie i odejmowani ułamków zwykłych o jednakowych podstawach
  • Porównywanie ułamków dziesiętnych
  • Dodawanie i odejmowani ułamków dziesiętnych
  • Zamiana ułamków zwykłych i dziesiętnych

Zakres materiału KLASA V i VI

BRYŁY

  • rozpoznawanie brył przestrzennych,
  • objętość i pole całkowite prostopadłościanu,
  • własności prostopadłościanu.

 

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny
VI Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii"

 laureaci  w kategorii  klas IV – VI

 V miejsce
Emilia Zajączkowska – Stadnicka,  klasa 6 c 

VI miejsce
Zofia Sudewicz, klasa 6 c  

XIV miejsce
Piotr Jędrzejczyk, klasa  5 c  

 laureaci w kategorii klas  VII - VIII i  III gimnazjalnych

 II miejsce
Jan Maksymiuk, klasa 8 c 

X miejsce
Maja Sadownik, klasa 3 a gimnazjum 

 

II Ogólnopolski Konkurs Poetycki
,,Na stalowych skrzydłach"

tytuł laureata

Kinga Skoczek, klasa VI b 

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

KONKURS MATEMATYCZNY

Jakub Bagiński kl. VIII c
Jakub Krawczyk kl. VIII c
Filip Oczkowski kl. VIII b
Ryszard Oczkowski kl. VII c
Karolina Zieniuk kl. VIII b

KONKURS GEOGRAFICZNY
Jakub Bagiński kl. VIII c
Jakub Krawczyk kl. VIII c

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Michał Tomaszewski kl. VIII c

KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Zuzanna Wróbel
 kl. VIII c

  PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 

KONKURS GEOGRAFICZNY

Jakub Kulicki
Nikodem Tymoszuk

KONKURS HISTORYCZNY

Wiktor Oczkowski

I edycja Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego
Organizator: Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida w Białej Podlaskiej

WYRÓŻNIENIE
Daria Maksymowicz  kl. VIII c

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
z życzeniami w języku angielskim
"My Christmas Card" 

Miano "najpiękniejszej pracy" otrzymały kartki 10 uczestników, a są to:

1. Laura Seweryn kl. 4 e
2. Jakub Grochowiec kl. 4 b
3. Jakub Król kl. 4 c
4. Ola Semeniuk kl. 6 c
5. Szymon Twarowski kl. 4 c
6. Szymon Makarewicz kl. 5 a
7. Amelia Mróz kl. 5 f
8. Wiktoria Wójcik kl. 4 c
9. Kuba Zaniewicz kl. 5 a
10. Łucja Zarzecka kl. 5 f

Międzyszkolny Konkurs Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej
Christmas Carols

II miejsce
kategoria solista

Alicja Czajka kl. V e

I miejsce
kategoria zespół

Sybilla Hodun kl. VI a

Zofia Sudewicz kl. VI c

 
 

 

Podkategorie

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.