foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

          

         

ROK SZKOLNY 2017 / 2018

Podobny obraz

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2018"
 
Kategoria Maluch
klasa III szkoły podstawowej

Mikołajuk Konrad III a - bardzo dobry wynik
Szeptycka Anna III c - wyróżnienie
Kamiński Maksymilian III c  - wyróżnienie
Król Jakub III c - wyróżnienie
Zieliński Maciej III c - wyróżnienie

Kategoria Beniamin
klasa V szkoły podstawowej

Sudewicz Zofia V c -  bardzo dobry wynik
Guziuk Maria V b - wyróżnienie

Kategoria Beniamin
klasa VI szkoły podstawowej

Sęczyk Natalia VI b - wyróżnienie
Torenc Bartłomiej VI c - wyróżnienie
Miłosz Patryk VI c - wyróżnienie

Kategoria Kadet
klasa VII szkoły podstawowej

Bagiński Jakub VII c -  bardzo dobry wynik
Oczkowski Filip VII b - wyróżnienie 

Kategoria Kadet
klasa II gimnazjum

Kulicki Jakub II c -  wyróżnienie

Kategoria Junior
klasa III gimnazjum

Wiśniewski Szymon III b - wyróżnienie

Podobny obraz

III Ogólnopolski Konkurs  "Sleeveface z książką"
II miejsce 

 Aleksandra Semeniuk
kl. V c
wyróżnienie 
Julia Niźnikowska kl. V c

Podobny obraz
Ogólnopolski Konkurs Synapsik "MEN"
dla klas trzecich
LAUREATKI
Nikola Szymoniuk kl. III b
Jagoda Jung  kl. III c
Podobny obraz

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

LAUREAT

KONKURS MATEMATYCZNY

Jakub Bagiński kl. VII c

FINALISTA

KONKURS HISTORYCZNY
Szymon Rosa 
kl. VII b

Podobny obraz

  PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2  

LAUREAT

KONKURS HISTORYCZNY

Wiktor Oczkowski kl. II b

Podobny obraz

 KONKURS "POLONISTA ROKU 2018"

ETAP WOJEWÓDZKI

LAUREACI

Kacper Jasiński kl. III b

Piotr Jędrzejczyk kl. IV c

Laura Nowak kl. VI b

Zofia Sudewicz kl. V c

Podobny obraz

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
CHECK YOUR ENGLISH

miejsce I
Filip Oczkowski 
kl. VII b

miejsce II 
Jakub Bagiński 
kl. VII c

wyróżnienie 
Michał  Tomaszewski
kl. VII c

Podobny obraz

  dla szkół podstawowych  
  REGULAMIN  

 Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglii gif animowany  Bialska Liga Języka Angielskiego 

Najlepsze wyniki osiągnęli: 

W kategorii klas IV

I miejsce:
Daria Stanisławek 

100 pkt  (przyg. Katarzyna Wójcik)

W kategorii klas VI

I miejsce
Ryszard Oczkowski 
87pkt
(przyg. Ewa Klimaszewska)

III miejsce
Patryk Miłosz 
73pkt (przyg. Ewa Klimaszewska)

W kategorii klas VII

I miejsce:
Filip Oczkowski 
100pkt 
(przyg. Agata Harasimiuk)

  WYNIKI  

Gratulujemy!

Podobny obraz

 

   dla szkół podstawowych 
 
    REGULAMIN 
 
 
Podobny obraz

Konkurs gramatyczno - leksykalny
z języka angielskiego „ Test Yourself”

W grupie klas IV:

I miejsce – Aleksander Kuprijaniuk-Makarski  kl. IV a

II miejsce – Igor  Kulikowski kl. IV b   

III miejsce – Julia Miłosz kl. IV e

III miejsce – Karolina Kołodziejska kl. IV f

W grupie klas V:

I miejsce –  Kamil Tymiński kl. V a

II miejsce – Kamil Jasieńczuk kl. V c

III miejsce – Emilia Zajączkowska-Stadnicka kl. V c

W grupie klas VI:

I miejsce – Patryk Miłosz kl. VI c

II miejsce – Laura Nowak kl. VI b

III miejsce – Ryszard Oczkowski kl. VI c

W grupie klas VII:

I miejsce – Filip Oczkowski  kl. VII b

I miejsce –Michał Tomaszewski kl. VII c

II miejsce – Jakub Kirczuk kl. VII d

III miejsce – Jakub Bagiński kl. VII c

Podobny obraz

KONKURS PLASTYCZNY
  „Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie..."  
ORGANIZATOR: BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA

 I miejsce

Julia Kodrzycka kl. II a 

II miejsce 

Julian Osipiuk kl. II a

 Wyróżnienia 
Karolina Chodkowska i Anna Turska  z kl. III b 

Podobny obraz

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
  „Maleńka Milość"  
kategoria: soliści klas III szkoły podstawowej

ORGANIZATOR: BCK

 Wyróżnienie 

Milena Bator kl. III c

Podobny obraz

KONKURS PLASTYCZNY
  „Na najciekawszą kartkę, stroik i pisankę wielkanocną"
  
kategoria: KARTA WIELKANOCNA - KLASY I-III

ORGANIZATOR: BCK

 Wyróżnienie 

Gabriela Rzymowska kl. III c

Weronika Rzymowska kl. III c

Podobny obraz

SZKOLNY KONKURS "MAŁY MATEMATYK"
 17 maja 2018r. 
 Organizatorzy konkursu: J.Dorosz, A.Knigawka, M.Protasiuk
 
Klasa I

MISTRZ: Niski Adam IB

WICEMISTRZ: Maksymiuk  Jakub IA
                    Zimnik Justyna IC
                    Pakaluk Michał IC
                          Chwedoruk Milena ID

  Klasa II  

 MISTRZ: Sobczuk Stanisław IIA 

WICEMISTRZ: Korolczuk Klara IIA

Klasa III

MISTRZ: Mikołajuk Konrad IIIA
            Jasiński Kacper IIIB
                       Kamiński Maksymilian IIIC
             Szeptycka Anna IIIC

WICEMISTRZ: Kiryluk Olga IIID
                             Vakhova Anna IIID
                                           Szaniawski Tymoteusz IIIE
                                Łukomski Antoni IIIF
                                Kapłan Karolina IIIG 
                                    Szczerbetka Bruno IIIG

Podobny obraz

 KONKURS „MOJE SPOTKANIE Z PRZYRODĄ” 

ORGANIZATOR: "GŁOS DWÓJKI" - Wiesława Wieliczuk

Klasy I-III

I miejsce

Stanisław Sobczuk kl. II a
Wiktoria Wójcik kl. III e

II miejsce

Nina Kossowska kl. III b

III miejsce

Karolina Chodkowska kl. IIIb

WYRÓŻNIENIA

Julia Domańska kl. III b
Julia Hołownia kl. III e
Alicja Pietruczuk kl. III b
Michał Razukiewicz kl. III c

Klasy IV-VII

I miejsce

Aleksandra Bachonko VII c

II miejsce

Anna Lewik kl. VII c

III miejsce

Julia Golec kl. VII c
Martyna Semeniuk kl. IV d

WYRÓŻNIENIA

Szymon Jarocki kl. V b
Agata Zajdel kl. VII c
 

Podobny obraz

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy

VI miejsce
Michalina Lubańska  kl. III f

Podobny obraz

7 OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ”

WYRÓŻNIENIE

Milena Bator kl. III c

Podobny obraz

KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY KLAS III
,,PIERWSZOPOMOCOWY KOMIKS – WEZWANIE POMOCY”

I miejsce
Danuta Durlej  kl. III c 
Kacper Knigawka kl. III c

II miejsce
Julia Domańska kl. III b
Lewkowicz Mateusz kl.  III f
Julia Hołownia kl. III e

III miejsce

Antoni Breczko kl. III b
Jan Godlewski kl. IIIb

Podobny obraz

Gratulacje!

Podkategorie

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.