foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

KADRA

linialinialinia

 

DYREKTOR
Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4

mgr Stanisław Romanowski

 WICEDYREKTORZY

 mgr Sylwia Radecka
mgr Krzysztof Ulita

 

linia

PEDAGODZY

mgr Adamska Magdalena
mgr Anna Grytczuk
mgr Agnieszka Maksymiuk

PEDAGOG SPECJALNY

mgr Justyna Kulik

PSYCHOLOG

mgr Katarzyna Grzesiuk-Kuszneruk

LOGOPEDA

mgr Beata Zielińska

JĘZYK POLSKI

mgr Anna Kaliszczuk
mgr Krystyna Kurowska
mgr Justyna Stępka
mgr Agnieszka Pawluczuk
mgr Joanna Połujańska
mgr Marzena Popek
mgr Beata Szeniawska

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Katarzyna Czajka
mgr  Małgorzata Górak
mgr Agata Harasimiuk
mgr Ewa Klimaszewska
mgr Katarzyna Anna Kulicka
mgr Magdalena Kwiecień
mgr Magdalena Michalczuk
mgr Krzysztof Ulita
mgr Katarzyna Wójcik

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Małgorzata Bierczyńska-Osuch
mgr Barbara Konieczna

JĘZYK ROSYJSKI

mgr Sylwia Kryńska- Kawka
mgr Urszula Remiszewska
mgr Inna Tkhorevska

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Maria Rodriguez

RELIGIA

mgr Beata Senczyk
mgr Elżbieta Stycuła
mgr Barbara Wysokińska

ETYKA

mgr Ewa Piech

HISTORIA

mgr Bożena Gasek-Wojewoda
 mgr Leszek Zieliński
mgr Zofia Zielińska

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

 mgr Leszek Zieliński
mgr Bożena Gasek-Wojewoda

MATEMATYKA 

mgr Barbara Chwedoruk
mgr Marek Duda
mgr Małgorzata Krywczuk
mgr Monika Kuc
mgr Małgorzata Lipińska - Kozak
mgr Katarzyna Sienkiewicz
 

PRZYRODA

mgr Joanna Lasecka
mgr Katarzyna Sienkiewicz
mgr Dorota Żukowska

BIOLOGIA

mgr Justyna Kaliszewska - Łodyga
mgr Izabela Semeniuk
mgr Katarzyna Sienkiewicz

GEOGRAFIA

mgr Joanna Lasecka
mgr Izabela Semeniuk

CHEMIA

mgr Krzysztof Oleksiuk
mgr Dorota Żukowska

FIZYKA

mgr Daniel Wojtkowski

MUZYKA

mgr Agnieszka Kosińska

PLASTYKA

mgr Elżbieta Centkowska
mgr Agnieszka Kosińska
mgr Marzena Majchrzak

INFORMATYKA

mgr Ewa Chalimoniuk
mgr Sebastian Biesiada
mgr Mirosław Gromada
mgr Monika Kuc
mgr Magdalena Nowosielska

TECHNIKA

mgr Ewa Chalimoniuk
mgr Mirosław Gromada
mgr Marzena Majchrzak

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

mgr Mirosław Gromada
mgr Agnieszka Kosińska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Adamska Magdalena
mgr Bożena Gasek-Wojewoda
mgr Justyna Kaliszewska - Łodyga

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Paweł Gawrysiuk

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Tomasz Arasymowicz
mgr Barbara Cała
mgr Wojciech Konarski
mgr Iwona Kowalczuk
mgr Monika Lenz
mgr Jarosław Makarewicz
mgr Barbara Pyrka
mgr Robert Różański
mgr Mieczysław Wieliczuk
mgr Rafał Wlizło

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Mariola Borkusewicz
mgr Joanna Borysiuk
mgr Joanna Chulińska
mgr Jolanta Dorosz
mgr Anna Kępa
mgr Agnieszka Knigawka
mgr Katarzyna Leszczyńska
mgr Maria Protasiuk
mgr Anna Szkodzińska
mgr Wiesława Wieliczuk
mgr Anna Zięba

ŚWIETLICA
mgr Justyna Kulik
mgr Ewa Leszczyńska
mgr Teresa Ochijewicz
mgr Anna Osman Furmaniak
mgr Iwona Sacharuk

 BIBLIOTEKA
mgr Joanna Koplejewska
mgr Ewa Leszczyńska
mgr Beata Szeniawska

 linia

 

 

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.