Analiza wyników

Akademia Przyszłości

Znalezione obrazy dla zapytania światowy dzień tabliczki mnożenia 20194 października 2019r.

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

ZOSTAŃ
EKSPERTEM TABLICZKI MNOŻENIA

ZDAJ
EGZAMIN NA 6!

Akcja jest okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Wiedza z tabliczki mnożenia sprawdzana jest podczas krótkich egzaminów. Egzaminatorami są uczniowie. Tworzą oni specjalne Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne. Zaopatrzeni są w losy i przepytują chętne osoby - kolegów oraz dorosłych. Czas na podanie poprawnych odpowiedzi wynosi 3 minuty. Osoba, która zdała egzamin, otrzymuje imienny certyfikat uprawniający do otrzymania oceny celującej z matematyki za sprawność rachunkową.

HARMONOGRAM AKCJI ŚDTM

8:00 i 8:55       Ceremonia otwarcia ŚDTM 2019 w dwóch turach na łączniku szkoły

8:45 – 12:45    Egzaminy ustne podczas przerw w 3 miejscach: łącznik, korytarz E i F I piętro

Egzaminy pisemne w salach lekcyjnych

13:00               Podsumowanie akcji

PLAKAT ŚDTM 2019

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY.

ŻYCZYMY SUKCESÓW W NAUCE!