Analiza wyników

Akademia Przyszłości

Akcja „Kromka chleba dla sąsiada”

Zebraliśmy żywność w ramach akcji Kromka chleba dla sąsiada55 uczniów SP nr 2 w Białej Podlaskiej (wolontariuszy i kandydatów do SKC) pod opieką P. Barbary Wysokińskiej kolejny raz zaangażowało się w pomoc potrzebującym.
Znalezione obrazy dla zapytania Akcja „Kromka chleba dla sąsiada”

20 września 2019 r.  o godz. 14.00 w sklepach sieci Biedronka, ruszyła kolejna zbiórka żywności organizowana w ramach akcji „Kromka chleba dla sąsiada”. Celem przedsięwzięcia było wsparcie starszych osób w przeżywaniu codzienności oraz uwrażliwienie społeczeństwa na ich los poprzez zbieranie produktów żywnościowych pierwszej potrzeby. Zbiórka żywności odbyła się w dniach od 20 do 21 września w wybranych sklepach Biedronka. Zebrane produkty zostaną przekazane w postaci paczek najbardziej potrzebującym osobom starszym i samotnym.