NASI OLIMPIJCZYCY

Przedstawiamy kolejną część fotorelacji z uroczystej gali podsumowania konkursów przedmiotowych, która odbyła się 31 maja w murach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Uczeń klasy 3b Wiktor Oczkowski odebrał nagrodę z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty pani Teresy Misiuk. Naszemu uczniowi towarzyszył nauczyciel przygotowujący pan Leszek Zieliński, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu pan doktor Stanisław Romanowski oraz wicedyrektor szkoły pan Krzysztof Ulita.

31 maja uczeń klasy 3b Wiktor Oczkowski, laureat konkursu historycznego wziął udział w uroczystej gali podsumowującej konkursy przedmiotowe. Nauczycielem przygotowującym jest pan Leszek Zieliński.
W trakcie gali naszemu uczniowi towarzyszył Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
pan doktor Stanisław Romanowski oraz pan dyrektor Krzysztof Ulita.

30 maja 2019r. w murach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego uczniowie klasy 8c Jakub Bagiński laureat konkursu matematycznego i geograficznego oraz Jakub Krawczyk laureat konkursu geograficznego, wzięli udział w gali podsumowującej konkursy przedmiotowe. Nauczyciele przygotowujący naszych laureatów, to pani Katarzyna Sienkiewicz oraz pani Joanna Lasecka. W trakcie gali uczniom towarzyszyła pani dyrektor Aleksandra Dopierała.