KLASA 4C WYGRAŁA 5-DNIOWĄ ZIELONĄ SZKOŁĘ W BIESZCZADACH

W dniach 2 - 23 kwietnia uczniowie klasy 4 c rywalizowali w ogólnopolskim konkursie KOLEJOWE ABC "Ruszaj w podróż po nagrody" zorganizowanym przez  Urząd Transportu Kolejowego. Konkurs skierowany był do dzieci z klas IV-VI ze szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem uczniów było zebranie jak największej liczby punktów w grze mobilnej Kolejowe ABC dla swojej klasy. Dziewczęta i chłopcy z klasy 4 c zgromadzili łącznie 8029156. W nagrodę uczniowie klasy 4c wezmą udział  w pięciodniowej zielonej szkole w Bieszczadach w terminie 20 maja – 24 maja 2019 r. W trakcie zielonej szkoły przeprowadzone zostaną również zajęcia edukacyjne w ramach Kampanii Kolejowe ABC, dotyczące bezpiecznego korzystania z transportu kolejowego i poruszania się na terenie kolejowym oraz w jego okolicy.