Analiza wyników

Akademia Przyszłości

dzwonek-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0171

CHRISTMAS CAROLS....

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej Christmas Carols, Christmas Songs, który odbył się 11 grudnia w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej. Alicja Czajka z klasy VE zaśpiewała piosenkę ''All I want for Christmas''' i zajęła II miejsce w kategorii solista, a duet w składzie Sybilla Hodun z klasy VIA oraz Zofia Sudewicz z klasy VIC piosenką ''Mary did you know'' wywalczył I miejsce w kategorii zespół.

Gratulujemy!

Wspieramy schronisko AZYL

Dnia 10 grudnia 2018 r. grupa uczniów z klasy VII b odwiedziła schronisko dla bezdomnych zwierząt AZYL, zawożąc tam zebraną podczas jesiennej zbiórki karmę w ilości 200 kg. W zbiórce karmy na rzecz schroniska uczestniczyła cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice i nauczyciele.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie!
Opiekę nad zbiórką i wyjazdem do schroniska sprawowały Panie:
Elżbieta Stycuła, Joanna Lasecka i Katarzyna Sienkiewicz.